Visi3134
Duomenų nerasta
1 2 3

Vyras ieško vyro

Vyrams, norintiems rasti draugą ilgalaikiams, rimtiems santykiams, v+v pasimatymams ar teminiams susitikimams, portalas aistringa.com yra bene geriausia vieta. Homoseksualūs vyrai čia gali patys talpinti skelbimus ir rasti: sekso paslaugas, svingerius, bendraminčius iš BDSM ir fetišo pasaulio, seksą internetu ir ne tik. Kartu su kitais vyrais, čia pažintis galite megzti ir su poromis ar trans žmonėmis.

Vyras ieško vyro: gay pažintys Lietuvoje

Vyras ieško vyro seksui, rimtai draugystei ar fetish susitikimams – būtent tokie skelbimai daugiausiai atsiranda šioje kategorijoje. Jūs galite patogiai per paieškos laukelį arba kategorijas susiaurinti rodomų rezultatų sąrašą ir matyti, ko nori ir ieško kiti vyrai aistringa.com portale. Patiems patalpinti skelbimą galima nemokamai. Tai užims vos 1-2 minutes jūsų laiko, o vos tik įkėlus ir patvirtinus, v+v skelbimai seksui ar bendravimui bus matomi visiems aistringa.com nariams bei čia apsilankiusiems.

Visus skelbimus, kuriuose vyrai ieško kito vyro ar vaikino taip pat galite filtruoti ir rūšiuoti pagal populiarumą, naujumą ar kategoriją. Taip susiaurinsite rodomų rezultatų sąrašą ir matysite tik tai, kas labiausiai domina. Šiame portale jūs net galite tikėtis rasti daugiau teminių bendraminčių negu kituose portaluose, socialiniuose tinkluose ar net pažinčių programėlėse. Čia bus mažiau kliūčių pažinčiai pradėti ir lengva matyti, kas ir ko nori bei tikisi.

Kodėl vaikinai ieško vaikinų per aistringa.com svetainę?

Vaikino arba vyro ieškoti per aistringa.com labiausiai apsimoka dėl trijų dalykų – saugumo, paprastumo bei didelės įvairovės.

Jeigu jus domina gay pažintys, svarbu atrasti, kuri pažinčių svetainė ar intymių pažinčių portalas leistų draugų, vaikinų ar partnerių ieškoti saugiai ir patogiai. Aistringa.com būtent tai ir siūlo. Čia galite pranešti apie netikrus ar įžeidžiančius skelbimus ir mūsų administracija juos pašalins.

Kai kalbame apie paprastumą, tai lengviau rasti sex partnerių nei per aistringa.com, ko gero neišeitų. Čia jūs galite rūšiuoti skelbimus pagal savo pomėgius, nemokamai patys įkelti skelbimą bei matyti visus kitus, bendrauti su juos įkėlusiais nariais. Na ir galiausiai – didelė įvairovė. Dėl to, kad skelbimai yra nemokami, čia netrūksta aktyvių vyrų, kurie ieško V+V linksmybių ar susitikimų.