Visi3074
Duomenų nerasta
3 4 5

Pora ieško poros

Kai pora ieško poros intymiam laikui ir seksui, tai vadinama svingu. Šis pomėgis ir fetišas vienija milijonus žmonių visame pasaulyje. Svingerių simbolis – apverstas ananasas, todėl akylai stebėdami jį galite pastebėti daugybėje šalių ir vietų. Taip realiame pasaulyje pora ar žmogus parodo, kad ieško kitų svingerių, porų. Tačiau tokiu būdu rasti partnerius – sudėtinga ir nepatogu. Daug paprasčiau grupiniam seksui pasiruošusią kitą porą išsirinkti per aistringa.com.

Pora ieško poros grupiniam seksui

Poroms, ieškoti kitų porų patogiausia per tokias internetines platformas, kaip aistringa.com. Čia visi šios temos skelbimai yra vienoje vietoje. Jūs dar galite juos rūšiuoti pagal naujumą ar populiarumą bei net temą. Taip poros gali rasti kitus svingerius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitoje Lietuvos vietose. Nepriklausomai nuo to, kiek patirties turite bei kokio amžiaus esate, galite patalpinti skelbimą ir sulaukti kitų narių užklausų arba patys parašyti jiems žinutę pagal skelbimus.

Čia jūs galite atsirinkti, su kuo norite bendrauti bei dar prieš susitikimą aptarti savo lūkesčius, norus, fantazijas ir ne tik. Kartu su kitų porų paieškomis, per aistringa.com galite rasti ir trečią vyrą ar moterį, kuriuos norėtumėte pakviesti į savo miegamąjį ar sex už jo ribų. Geriausia, kad pažintys ir skelbimai čia – visiškai nemokami.

Kodėl poros ieško poros per aistringa.com svetainę?

Būtent dėl to, kad skelbimai yra visiškai nemokami, aistringa.com portale poros ieško kitų porų visoje šalyje. Jūs patys per mažiau nei dvi minutes galite įkelti skelbimą arba užregistruoti savo paskyrą dar patogesnėms porų ir svingerių pažintims.

Jeigu skelbimas neatitinka tikrovės, jus įžeidžia ar patalpintas visai ne į temą, galite apie jį pranešti mūsų administracijai. Mes peržiūrime kiekvieną pranešimą ir, jeigu nustatoma, kad skelbimas netinka poroms, kurios ieško kitų porų seksui, skelbimą pašalinsime, kad mūsų bendruomenei būtų saugu ir malonu.

Prieš susitikimą poroms rekomenduojame su kita pora aptarti savo ribas ir, jeigu partneriais keisitės ar grupiniu seksu užsiimsite pirmą kartą, viską užtvirtinkite tarpusavyje.