BDSM skelbimai106
Duomenų nerasta
3 4 5

BDSM skelbimai

Norite į savo miegamąjį įnešti pikantišką prieskonį? Domitės BDSM žaidimais, fetišu ir žaidimais, susijusiais su sado-mazo? Esate kaip tik ten, kur reikia. Pažinčių skelbimų platformoje aistringa.com kiekvienas norintis vyras, moteris, pora ar trans žmogus gali rasti šios srities bendraminčių ir BDSM pažinčių.

Ką reikia žinoti apie BDSM?

BDSM yra tarptautinėje kalboje vartojamas trumpinys, kuris apima roles, vaidmenis ir su jais susijusius žaidimus intymioje aplinkoje. BDSM yra trumpinys iš angliškų žodžių Bondage-Discipline-Dominance/Submission-Sadomasochism.

Tai yra vienos populiariausių fantazijų ir praktikų žmonių intymiuose gyvenimuose. Pasak statistikos, apie 50 % moterų ir 60 % vyrų fantazuoja apie dominuojančios pozicijos sekse, užėmimą. Tie patys tyrimai parodė, kad įvairaus amžiaus vyrai, moterys ir poros praktikuoja BDSM. Šie žaidimai gali apimti: antrankius, akių raiščius, virves, flogerius, žaidimus vaidmenimis, kitą šiurkštų elgesį.

BDSM skelbimai dažniausiai nurodo, kokį vaidmenį planuoja užimti viena ar kita pusė – pvz., valdovė ir vergas.

Pats BDSM skirstomas į kelias pagrindines dalis:

Nepamirškite prieš BDSM ir sado-mazo žaidimus sugalvoti saugų žodį, kurį pasakius būtų galima viską nutraukti. Tai padeda išvengti nemalonių patirčių. Taip pat neskubėkite bandyti visas naujoves vienu kartu, pradėkite nuo to, kas jums atrodo malonu.

BDSM sekso skelbimai Lietuvoje

BDSM skelbimų visoje Lietuvoje bus tikrai daug. Tiek sub, tiek dom ar kitų rolių bei vaidmenų ieškantys vyrai, moterys ar poros per aistringa.com gali rasti kone idealų partnerį. Skelbimų talpinimas yra nemokamas, o jūs dar galite papildomai juos rūšiuoti. Taip matomi tik tie BDSM skelbimai, kurie atitinka jūsų lūkesčius ir tikslus.

Jūs galite nemokamai užsiregistruoti arba talpinti skelbimus, kuriuos matys visi aistringa.com lankytojai. Paspaudus ant skelbimo matysite svarbiausią informaciją apie jo autorių – amžių, kurie jį nurodė, nuotraukas (jei įkelta), miestą ir skelbimo tekstą. Ši informacija leis greitai pradėti bendravimą ir matyti, kurie nariai tikisi panašių dalykų, kaip ir jūs. BDSM kontekste tai labai svarbu, kadangi visa esmė čia – abipusis pasitikėjimas tarp partnerių.

Partnerius iš BDSM skelbimų visada rinkitės atidžiai. Aiškiai aptarkite savo limits – ribas, kad patirtys būtų kuo malonesnės. Jeigu įtariate, kad skelbimas – netikras arba neatitinka temos, apie jį praneškite ir mūsų administracija tokį skelbimą galės pašalinti.

BDSM pažinčių ieškok aistringa.com

Patalpinti skelbimą ar susikurti paskyrą aistringa.com sado-mazo pažintims galima per mažiau nei 2 minutes. Čia iš karto atversite vartus į bendravimą su tūkstančiais kitų suaugusių vyrų, moterų ar porų, kuriuos domina BDSM pažintys. Jos turi atskirą skelbimų kategoriją, į kurią pateks tik BDSM pažinčių ieškančių narių užklausos.

Taip greitai rasite BDSM sekso partnerius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar kituose miestuose visoje Lietuvoje. Nepamirškite, kad aistringa.com – didelis portalas, kuriame yra daugiau nei vien tik BDSM pažinčių. Pasirinkite sau aktualiausią ir raskite žmones, su kuriais bus malonu leisti laiką.